Najszybsza pożyczka dla firm!

Uzyskaj do 400 000 zł w ciągu jednego dnia bez zabezpieczeń

Monify specjalizuje się w udzielaniu zdalnych pożyczek dla małych i średnich firm wtedy, gdy środki są bardzo potrzebne

Monify wspiera firmy I spółki we wszystkich krajach bałtyckich, pożyczka udzielana jest bez zastawu w kwocie od 20000 zł do 400000 zł, bez ukrytych opłat, z decyzją wydaną w ciągu 1 dnia

Otrzymaj do400000

Decyzja o udzieleniu pożyczki w ciągu 1 dzień

Prowizjaod 5%

Czym się wyróżniamy

Zdalna procedura udzielania pożyczki

Rejestracja wniosku online

Szybkie rozpatrzenie wniosku

W ciągu 1 dnia od przesłania dokumentów, udzielimy odpowiedzi odnośnie decyzji udzielenia pożyczki

Bez nadpłaty

Możliwość przedterminowego zwrotu pożyczki bez prowizji i dodatkowych opłat

Czas, w którym środki znajdą się na Twoim koncie

monify

Pozabankowe instytucje finansowe

Banki

1 godzina

1 dzień

1 tydzień

1 miesiąc

Monify w liczbach

7400
przetworzonych wniosków
1 dzień
średni czas oczekiwania, podczas którego klient uzyskuje szybką odpowiedź odnośnie decyzji udzielenia pożyczki
82.5%
klientów ponownie wnioskuje o pożyczkę w Monify
4
Kraje, w których działa Monify

Opinie o nas

Jestem bardzo wdzięczny pracownikom Monify za ich profesjonalizm, szybką i rzetelną obsługę. Progresywne, ambitne i ukierunkowane na szybki rozwój firmy mają szasnę podjąć lepsze decyzje w obliczu nieprzewidzianych wyzwań właśnie dzięki pożyczkom od Monify.

Ieva Day-Stirrat www.odontika.com

Monify nam pomogło, otrzymane środki finansowe wykorzystaliśmy na osiągnięcie wcześniej założonych celów, co pozwoliło zwiększyć przychody przedsiębiorstwa. Na początku rozczarowaliśmy się trochę, gdyż czekaliśmy na decyzję dłużej niż sądziliśmy. W pewnym momencie myśleliśmy, że już nie otrzymamy pożyczki. Obsługa klienta była dobra, lecz chwilę to trwało. Preferuję otrzymywać krótką odpowiedź tak lub nie. Ogólnie rzecz biorąc, mogę polecić usługi Monify.

UAB Saiva

Niesamowicie szybkie potwierdzenie! Jeśli firma musi zwiększyć środki obrotowe, Monify to właśnie to, czego Państwu potrzeba! Dziękujemy za pomyślną współpracę!

SIA "Čivix" www.civix.lv

Zajmuję się handlem samochodami. Brakowało mi pieniędzy na zakup samochodu dla jednego z naszych klientów, a chcieliśmy szybko dokonać sprzedaży. Poszukiwaliśmy możliwości finansowania w bankach, jednak czas oczekiwania był zbyt długi. O Monify dowiedzieliśmy się przypadkowo od znajomego. Chociaż to zupełnie nowa firma, zatrudnia doświadczony zespół. Ofertę otrzymaliśmy tak szybko, że nawet nie zdążyłem wypić kawy. A pieniądze jeszcze szybciej. Powodzenia dla nowych.

SIA USUS www.e-mobile.lv

Zajmujemy się handlem i montażem baterii słonecznych. Niedawno zawarliśmy umowę na eksport produktów. Do przeprowadzenia transakcji potrzebowaliśmy dodatkowego finansowania, ponieważ zabrakło nam środków obrotowych. Przez przypadek dowiedzieliśmy się o firmie Monify i po kilku chwilach otrzymałem wymaganą sumę. Teraz odnosimy sukcesy dzięki Monify.

Nikolajs L.

Szybko potrzebowaliśmy gotówki, mieliśmy okazję kupna dużej ilości towaru w bardzo okazyjnej cenie, co pozwoliło zwiększyć obrót przedsiębiorstwa. Usługi Monify oceniamy bardzo, bardzo dobrze. Najwygodniejszą częścią procesu uzyskania pożyczki było to, że sfinansowaliśmy swoje przedsiębiorstwo nie opuszczając własnego biura. Pieniądze z pożyczki otrzymaliśmy już następnego dnia. Będziemy współpracować w przyszłości i polecać Monify znajomym.

UAB "Madagaskaras" www.madagaskaras.eu

Ļoti labs klientu apkalpošanas serviss, ātrs un viegls ceļš, lai palielinātu apgrozāmos līdzekļus.

UAB KUKURUKU

Pożyczka pomogła nam kupić 2 stacje paliwowe, które wcześniej wynajmowaliśmy przez kilka lat, co w dłuższej perspektywie czasu pomogło utrzymać stabilny obrót przedsiębiorstwa. Nie otrzymaliśmy żadnych dodatkowych przychodów, ponieważ wynajmowaliśmy dane stacje paliwowe, aczkolwiek pozwoliło to nam obniżyć koszty firmy. W przeciwnym razie bylibyśmy zmuszeni zwolnić naszych pracowników, a zysk przedsiębiorstwa byłby niższy. Zdecydowanie polecamy Monify, ponieważ pracują szybko, a umowę podpisują za pomocą podpisu elektronicznego.

Zajmuję się rolnictwem. W tym roku postanowiłem zwiększyć powierzchnię upraw i szybko potrzebowałem pieniędzy na benzynę do żniw. Gdyby nie Monify, nie miałbym środków na żniwa, bo nie doczekałbym się kredytu z banku! Pieniądze wpłynęły tak szybko, że nie było żadnych przestojów w pracy.

SIA Agronova

Zajmujemy się robotami budowlanymi. Ze względu na specyfikę umowy po wygraniu przetargu potrzebowaliśmy dodatkowych środków obrotowych na zakup materiałów. Kontaktowaliśmy się z bankami, ale proces udzielania pożyczki okazał się tak długotrwały, że nie wystarczyłoby nam czasu na realizację prac w terminie, a środki były potrzebne w ciągu kilku dni. Od znajomych dowiedziałem się o Monify i od razu skontaktowałem się z firmą. Pozytywnie zaskoczyło mnie podejście pracowników do klienta. Otrzymałem klarowne wyjaśnienia, a po złożeniu wszystkich niezbędnych dokumentów pieniądze były na moim rachunku już następnego dnia. W przyszłości będę wiedział, do kogo się zwrócić, i z pewnością polecę firmę innym!

IK A&K

Dowiedz się, jakiego rodzaju pożyczka Tobie odpowiada najbardziej