Założyciel i Dyrektor wykonawczy Monify

Nov 09, 2017

Czy to prawda, że firma może otrzymać pożyczkę na kwotę 250 tysięcy euro w ciągu 40 minut? Oto najczęstsze pytanie zadawane przez odwiedzających stoisko łotewskiego pożyczkodawcy Monify na targach Expo Biznesam. Firma odpowiada na nie stanowczym „tak”!

„Z pytaniami o szybkość i koszty udzielania pożyczek w naszej pracy spotykamy się najczęściej. To zupełnie normalne. Przedsiębiorcy przyzwyczaili się do tego, że banki udzielają kredytów powoli i są one mocno zbiurokratyzowane, tym większe jest ich zdziwienie, że jesteśmy w stanie udzielić pożyczki w czasie krótszym niż godzina” – przyznaje założyciel Monify, Artūrs Geisari.

Monify rozpoczęła działalność dopiero jesienią tego roku, a już w pierwszych trzech miesiącach działalności portfolio kredytowe firmy wzrosło o 1000%. Zespół firmy jest szczególnie dumny z tego, że w tak krótkim czasie udało się wypracować rekordowy czas udzielania pożyczki – 40 minut. „W osiągnięciu takiego wyniku pomagają nam stworzone i udoskonalone przez nas technologie oraz doświadczenie naszych pracowników” – mówi A. Geisari. Dodaje również: „Dla naszych klientów oznacza to niekwestionowaną korzyść – na pieniądze nie trzeba czekać tygodniami, jak to bywa w przypadku banków”.

Do popularności stoiska Monify na targach Expo Biznesam przyczyniła się nie tylko unikatowa oferta, lecz także obecność iluzjonisty, tancerki wykonującej taniec brzucha i mistrza parzenia herbaty. Targi Expo Biznesam odbywały się 9 listopada br. w Rydze w hotelu „Latvija”, a odwiedziło je łącznie około 1400 osób. Zespół Monify szacuje, że w trakcie targów stoisko firmy przyciągnęło około 400 osób, które dowiedziały się o ciągle nietypowych na Łotwie możliwościach szybkiego kredytowania dla biznesu.

Monify to założona w 2017 r. na Łotwie firma, której celem jest osiągnięcie pozycji największego i najszybszego pożyczkodawcy dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie.
Szczegółowe informacje dla mediów:

Artūrs Geisari,
Założyciel i Dyrektor wykonawczy Monify
artur@monify.lv
+371 29749101

Nie czekaj, złóż wniosek
sporządzany online już teraz!

Subskrybuj newsletter Monify