Najszybsza pożyczka dla firm!

Uzyskaj do 400 000 zł w ciągu jednego dnia bez zabezpieczeń

Monify specjalizuje się w udzielaniu zdalnych pożyczek dla małych i średnich firm wtedy, gdy środki są bardzo potrzebne

Monify wspiera spółki we wszystkich krajach bałtyckich, udzielana pożyczka bez zastawu od 20000 zł do 400000 zł, bez żadnych dodatkowych opłat za udzielenie pożyczki, z wydaną decyzją w ciągu 1 dnia

Otrzymaj do400000

Decyzja o udzieleniu pożyczki w ciągu 1 dzień

Prowizjaod 1%

Czym się wyróżniamy

Zdalna procedura udzielania pożyczki

Rejestracja wniosku online

Szybkie rozpatrzenie wniosku

W ciągu 1 dnia od przesłania dokumentów, udzielimy odpowiedzi odnośnie decyzji udzielenia pożyczki

Bez nadpłaty

Możliwość przedterminowego zwrotu pożyczki bez prowizji i dodatkowych opłat

Czas, w którym środki znajdą się na Twoim koncie

monify

Pozabankowe instytucje finansowe

Banki

1 godzina

1 dzień

1 tydzień

1 miesiąc

Monify w liczbach

7400
przetworzonych wniosków
1 dzień
średni czas oczekiwania, podczas którego klient uzyskuje szybką odpowiedź odnośnie decyzji udzielenia pożyczki
82.5%
klientów ponownie wnioskuje o pożyczkę w Monify
4
Kraje, w których działa Monify

Opinie o nas

Pożyczka pomogła nam kupić 2 stacje paliwowe, które wcześniej wynajmowaliśmy przez kilka lat, co w dłuższej perspektywie czasu pomogło utrzymać stabilny obrót przedsiębiorstwa. Nie otrzymaliśmy żadnych dodatkowych przychodów, ponieważ wynajmowaliśmy dane stacje paliwowe, aczkolwiek pozwoliło to nam obniżyć koszty firmy. W przeciwnym razie bylibyśmy zmuszeni zwolnić naszych pracowników, a zysk przedsiębiorstwa byłby niższy. Zdecydowanie polecamy Monify, ponieważ pracują szybko, a umowę podpisują za pomocą podpisu elektronicznego.

Posiadam firmę produkującą drewno. Chciałem kupić dodatkowe drewno po okazyjnej cenie. Kiedy poszedłem do banku, bank poprosił o dokumenty finansowe, by ocenić możliwość przyznania mi finansowania. Ponieważ cena drewna była niska, pieniądze były potrzebne za kilka dni. Dowiedziałem się od mojego znajomego o firmie Monify. Skontaktowałem się z firmą, a następnego dnia miałem już fundusze na zakup drewna na koncie. Monify jest naprawdę skoncentrowana na zaspokajaniu potrzeb klienta i zrozumieniu jego otoczenia biznesowego. W przyszłości zamierzam również współpracować z tą firmą.

SIA Ludzenieki

Zajmuję się rolnictwem. W tym roku postanowiłem zwiększyć powierzchnię upraw i szybko potrzebowałem pieniędzy na benzynę do żniw. Gdyby nie Monify, nie miałbym środków na żniwa, bo nie doczekałbym się kredytu z banku! Pieniądze wpłynęły tak szybko, że nie było żadnych przestojów w pracy.

SIA Agronova

Chcielibyśmy podziękować Państwa firmie za zaufanie, zrozumienie oraz wspaniałe wsparcie w rozwoju naszej spółki. Zawsze byliście solidarni wobec nas, szybko reagowaliście nasze pytania i prośby, pomagaliście naszej spółce w trudnych sytuacjach. Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za uwagę i szacunek, który okazaliście wobec naszej spółki w różnych nieoczekiwanych sytuacjach (ponieważ biznes zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem). Chcemy wyrazić wielką wdzięczność Państwa firmie, również chcielibyśmy rekomendować SIA Monify oraz jej zespół wszystkim spółkom, które chcą rozwijać swoją działalność.

UAB Wisdom Trans

Dziękuję za ofertę pożyczki, a także za Państwa profesjonalne podejście do komunikacji z klientem i ocenę naszej firmy. Szczerze doceniamy Państwa pracę, bo było to bardzo ważne dla rozwoju naszej firmy.

Glow International

Zajmujemy się robotami budowlanymi. Ze względu na specyfikę umowy po wygraniu przetargu potrzebowaliśmy dodatkowych środków obrotowych na zakup materiałów. Kontaktowaliśmy się z bankami, ale proces udzielania pożyczki okazał się tak długotrwały, że nie wystarczyłoby nam czasu na realizację prac w terminie, a środki były potrzebne w ciągu kilku dni. Od znajomych dowiedziałem się o Monify i od razu skontaktowałem się z firmą. Pozytywnie zaskoczyło mnie podejście pracowników do klienta. Otrzymałem klarowne wyjaśnienia, a po złożeniu wszystkich niezbędnych dokumentów pieniądze były na moim rachunku już następnego dnia. W przyszłości będę wiedział, do kogo się zwrócić, i z pewnością polecę firmę innym!

IK A&K

Zajmujemy się handlem i montażem baterii słonecznych. Niedawno zawarliśmy umowę na eksport produktów. Do przeprowadzenia transakcji potrzebowaliśmy dodatkowego finansowania, ponieważ zabrakło nam środków obrotowych. Przez przypadek dowiedzieliśmy się o firmie Monify i po kilku chwilach otrzymałem wymaganą sumę. Teraz odnosimy sukcesy dzięki Monify.

Nikolajs L.

Monify nam pomogło, otrzymane środki finansowe wykorzystaliśmy na osiągnięcie wcześniej założonych celów, co pozwoliło zwiększyć przychody przedsiębiorstwa. Na początku rozczarowaliśmy się trochę, gdyż czekaliśmy na decyzję dłużej niż sądziliśmy. W pewnym momencie myśleliśmy, że już nie otrzymamy pożyczki. Obsługa klienta była dobra, lecz chwilę to trwało. Preferuję otrzymywać krótką odpowiedź tak lub nie. Ogólnie rzecz biorąc, mogę polecić usługi Monify.

UAB Saiva

Szybko potrzebowaliśmy gotówki, mieliśmy okazję kupna dużej ilości towaru w bardzo okazyjnej cenie, co pozwoliło zwiększyć obrót przedsiębiorstwa. Usługi Monify oceniamy bardzo, bardzo dobrze. Najwygodniejszą częścią procesu uzyskania pożyczki było to, że sfinansowaliśmy swoje przedsiębiorstwo nie opuszczając własnego biura. Pieniądze z pożyczki otrzymaliśmy już następnego dnia. Będziemy współpracować w przyszłości i polecać Monify znajomym.

UAB "Madagaskaras" www.madagaskaras.eu

Niesamowicie szybkie potwierdzenie! Jeśli firma musi zwiększyć środki obrotowe, Monify to właśnie to, czego Państwu potrzeba! Dziękujemy za pomyślną współpracę!

SIA "Čivix" www.civix.lv

Ļoti labs klientu apkalpošanas serviss, ātrs un viegls ceļš, lai palielinātu apgrozāmos līdzekļus.

UAB KUKURUKU

Zajmujemy się produkcją paliwa drzewnego. Na początku sezonu, gdy wzrasta zapotrzebowanie na surowce z drewna, konieczny jest dodatkowy kapitał obrotowy, aby zwiększyć wolumen sprzedaży. Wnioskowaliśmy do banków o pożyczkę, jednak byliśmy zmuszeni długo czekać na decyzję. Chcąc zmaksymalizować wielkość sprzedaży, musieliśmy otrzymać pieniądze w ciągu miesiąca. O SIA Monify po raz pierwszy usłyszeliśmy na portalach społecznościowych. W ciągu 30 minut od wysłania przez nas potrzebnych dokumentów, firma Monify nawiązała z nami kontakt. Następnego dnia podpisaliśmy umowę, a środki pieniężne zostały przelane na konto w przeciągu kilku godzin. Gdy w przyszłości będę musiał sfinansować wzrost kapitału obrotowego – wiem gdzie mam iść.

SIA Manco Energy Latgale www.myfuelwood.com

Zajmuję się handlem samochodami. Brakowało mi pieniędzy na zakup samochodu dla jednego z naszych klientów, a chcieliśmy szybko dokonać sprzedaży. Poszukiwaliśmy możliwości finansowania w bankach, jednak czas oczekiwania był zbyt długi. O Monify dowiedzieliśmy się przypadkowo od znajomego. Chociaż to zupełnie nowa firma, zatrudnia doświadczony zespół. Ofertę otrzymaliśmy tak szybko, że nawet nie zdążyłem wypić kawy. A pieniądze jeszcze szybciej. Powodzenia dla nowych.

SIA USUS www.e-mobile.lv

Jestem bardzo wdzięczny pracownikom Monify za ich profesjonalizm, szybką i rzetelną obsługę. Progresywne, ambitne i ukierunkowane na szybki rozwój firmy mają szasnę podjąć lepsze decyzje w obliczu nieprzewidzianych wyzwań właśnie dzięki pożyczkom od Monify.

Ieva Day-Stirrat www.odontika.com

Dowiedz się, jakiego rodzaju pożyczka Tobie odpowiada najbardziej